Logotyp a jednotný vizuální styl

Základním prvkem jednotného vizuálního stylu je značka. Její podoba může být zpracována jako čistě typografická a originální práce s písmem nebo v podobě jasného a nezaměnitelného obrazového symbolu (logo). Způsob provedení značky určuje kvalitu a originalitu jednotného grafického designu. Samotná značka je dále aplikována na množství materiálů a je spojovacím prvkem celého designu společnosti nebo projektu, tedy jednotného vizuálního stylu.

Design logotypu společnosti

Tvorba loga a prezentace - skicovné

Po společném zadání logotypu proběhne v domluveném termínu prezentace (1-2) návrhů logotypu. Prezentace spočívá v předložení celkové koncepce loga (představení značky ve své zakladní podobě, v negativu, na různých materiálech, předmětech užívání a jejích dalších aplikacích), včetně vizualizací jeho použití a aplikace na další předměty. Tyto vizualizace jsou klientovi vytvářeny v rámci návrhu logotypu pro ukázku toho, že logo je použitelné a lze jej aplikovat na veškeré potřebné a požadované materiály. Je také možné objednat pouze logotyp.

Logotypy - reference

J&T Banka, Zentiva, a.s., Česká filharmonie, Mero, a.s., NET4GAS, a.s., Plynovod Gazelle a Stork, Evropa 2, Frekvence 1, Bonton rádio, Rádio Dj, Okey rádio, Perfect clinic, Elme, Obal Centrum, RAC, LEC, DDeM, Karim, Pavlis, Garden Point, Industry on Line, Superco, ČR Consulting Group, Cedrus, Bohemia Hospitals, Bike Gallery, , Lundegard, , Nová Éra, Florian Hair, Moon, Dark Blue World, České muzeum hudby, RINT, Master, Geocore, Escadra, Atelier 6, Biograf / Jan Svěrák Pictures, Loap, Svatojakubské Audite Organum, Sbírka Asijského umění NG, Slezsko NG, FAST / Interier & Design, ČR Consulting Group, Avion Postproduction, Barrandov Postproduction, Léčiva/Slovakofarma, Orange Real Estate, Rudolf & Partners, Giga Line, Maso Planá, Masna Studená, Cinag, Wellness, Lázně Všeň, Mraveniště.cz, Residence Kampa, Rustonka, Kempinsky Hotel River park, Kempinsky Grand Hotel High Tatras-Slovakia, Hotel Karlov, EVH, Develop Reality, Fajn reality, Gild, DJ Info, Zahrada, M2O, SVP, Develop reality, U Malé velryby, LOAP, Halla, a.s. a další.