Webdesign

Nedílnou součástí designu a vizuálního stylu je webdesign internetové prezentace společnosti, tedy firemní internetové stránky v korporátním designu, které jsou důležitým nositelem informací, designu a zejména představení společnosti jako partnera či dodavatele. Pro mnoho společností jsou webové stránky hlavním zdrojem klientů a dobrou image vizitkou.

Webdesign pro firemní internetovou prezentaci jsme schopni realizovat formou full servisu v naší divizi HMS Webdesign. Klientům nabízíme komplexní služby zahrnující konzultaci, design a samotnou tvorbu projektu. Zajišťujeme také provoz internetových prezentací, ale i intranetových či mobilních aplikací.

Webdesign - reference

NET4GAS (www.net4gas.cz), HALLA (www.halla.cz), Miloš Forman (www.milosforman.com), Mero (www.mero.cz), Pneuven (www.pneuven.cz), Develop reality (www.develop-reality.cz), ADR (www.adr.cz), Hobra Školník (www.hobra.cz), Industry On Line (www.industryonline.cz), Bike gallery (www.bikegallery.cz), Interiér 74 (www.interier74.cz), Památník NP (www.pamatniknarodnihopisemnictvi.cz)